12. prosince 2009

Sedmá pečeť


www.lidovky.cz:

ŠUMPERK - Bývalý vedoucí odvykacího centra Monar v Bohutíně na Šumpersku podle policie prodával a užíval kokain a zřejmě i heroin. Na předávkování zemřel dříve, než mu mohla být trestná činnost prokázána. Policie odmítá potvrdit totožnost podezřelého.

www.monar.cz:

Vážení lovci senzací,

nekvalitní práce příslušníků sedmé velmoci mne dnes pohřbila, a to za velmi vypjatých, až tragických okolností. Způsob novinářské práce s informacemi považuji za úžasný, avšak velmi stresující pro mé rodinné příslušníky a osoby blízké. Vysvětlovat všem, že jsem v pořádku bylo mou celodenní náplní.

Tímto tedy informuji, že jsem živ a zdráv.

S pozdravem

Mgr. Viliam Zitko

Když si půjčím citát z jednoho komentáře kradou u nás policajti, podpalují hasiči, vychovatelé zneužívají malé děti, ošetřovatelé vraždí pacienty, soudci a vysokoškolští učitelé podvádějí, politici přesouvají dluhy na další generace a tak může i ředitel odvykacího centra prodávat drogy. Dle mého názoru nenapáchají tito vichni zločinci tolik zla jako media, která už neřeknou, že 99% policajtů nekrade, 99,9% vychovatelů nikoho nezneužilo, u hasičů bych to tipnul na 100% atd. atd. Media nám oči neotevírají, nýbrž nám na ně dávají klapky nihilismu.

Žádné komentáře: